Aktuāli

Pieredzes apmaiņa Lille (Francijā)

Higiēnas kontroles pieredzes apmaiņā, šī gada 9. - 11. septembrī, Slimnīcas galvenā māsa Ilze Neparte apmeklēja Lille (Francija), uzņēmumu Laboratoires Anios un Hôpital Claude Huriez centrālo sterilizāciju.


Laboratoires Anios uzņēmums jau ceturtajā paaudzē nodarbojas ar antimikrobiskās iedarbības pētniecību par mikroorganismu ietekmi vidē, sabiedrības izglītošanu, produktu ražošanu un izplatīšanu vairāk nekā 85 valstīs pasaulē. Vairāk kā 100 gadu praktiskā pieredze liecina par uzņēmuma darbības profesionālu reputāciju un nākotnes stabilitāti. Pastāvīgi ieguldījumi pētniecībā uzņēmumam ļauj izstrādāt uzticamus un efektīvus produktus, kas pilnībā atbilst medicīnas nozares īpašajām prasībām. 


Ilze Neparte par vizīti: “Iegūtā pieredze Laboratoires Anios veido aprūpes speciālistu praktisko priekšstatu par uzņēmuma produktu, t.i. dezinfekcijas līdzekļu, izpētes un ražošanas procesiem, izejvielu izvēli, ievērojot vides veselību un gala produktu kvalitātes atbilstību patērētāja prasībām un ES normām. Praktiskās pieredzes ieguvums, apmeklējot Laboratories Aanios, ir pamatota pārliecība par mūsu Slimnīcā higiēnas kontroles un infekcijas ierobežošanas pasākumos pielietoto ANIOS produktu kvalitāti un drošību. Savukārt, Hôpital Claude Huriez centrālās sterilizācijas apmeklējums pilnveidoja profesionālo priekšstatu par ķirurģisko instrumentu loģistiku un apstrādes procesu, izmantotajām tehnoloģijām un inovatīvām ierīcēm. Šāda pieredze ir nozīmīga šobrīd, kad Slimnīca attīsta jauno Centrālās sterilizācijas nodaļu. Ievērības cienīgs ir salīdzinošais skatījums par mūsu Slimnīcas Centrālās sterilizācijas nodaļas darbību. Varu atzīmēt, ka šis darbības virziens Slimnīcā ir pacientam drošs, augstā kvalitātē, un pilnībā atbilst Eiropas līmenim”.

Doties soli atpakaļ