Aktuāli

Slimnīcu koru koncerts “Dziedāt visai pasaulei”

Pēc trīsdesmit gadu pārtraukuma, slimnīcu kori atkal apvienojās koncertā "Dziedāt visai pasaulei", kas norisinājās 2024. gada 22. martā, koncertzālē Ave Sol. Šis pasākums kļuva par muzikāliem un emocionāliem svētkiem, kur slimnīcu kori - gan jaundibinātais Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas jauktais koris "SkanTOS", gan arī pieredzējušie kolektīvi - Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas sieviešu koris "Stradiņi", Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas jauktais koris "Stella Vitalis", Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas jauktais koris "Charismata"- demonstrēja savu vienotību un aizrautību caur dziesmu.

 

Koncertā tika izpildītas dziesmas, kas atspoguļoja katra kora unikālo skanējumu, sniedzot klausītājiem neaizmirstamu muzikālu pieredzi un uzsvēra mūzikas spēju pozitīvi ietekmēt cilvēka labsajūtu. "Dziedāt visai pasaulei" kļuva par spēcīgu vēstījumu par vienotību un iedvesmu labākai rītdienai, neskatoties uz ikdienas izaicinājumiem.

 

Koncerta "Dziedāt visai pasaulei" norise ir pierādījums tam, cik svarīga ir mūzikas un kopības sajūta mūsu dzīvēs. Šādi pasākumi ir vieta, kur mūsu balsis saplūst vienā harmonijā, radot gaismu un cerību. Edgars Vītols, "SkanTOS" mākslinieciskais vadītājs, uzsvēra: "Katrs koncerts ir kā ceļojums, kurā mēs ne tikai dalāmies savā mīlestībā pret mūziku, bet arī stiprinām draudzības saites ar saviem kolēģiem no citām iestādēm. Tas ir brīnišķīgi redzēt, kā mūzika var aizvest mūs tādos emocionālos piedzīvojumos un vienlaikus palīdzēt izveidot spēcīgu kopienas sajūtu."

 

Mēs esam pateicīgi ikvienam, kas bija daļa no šī notikuma - gan mūsu talantīgajiem koristiem, gan klausītājiem, kas piepildīja Ave Sol zāli ar saviem smaidiem un aplausiem. Ceram, ka "Dziedāt visai pasaulei" vēl ilgstoši dzīvos ikviena dalībnieka un skatītāja atmiņās un kalpos kā atgādinājums par mūsu kopīgo mērķi - veidot labāku pasauli caur mūziku un sadarbību.

 

Doties soli atpakaļ