Aktuāli

Mūzika, kas dziedē: Rīgas slimnīcu kori pulcēsies koncertā “Dziedāt visai pasaulei”

Pēc ilgāka pārtraukuma, kas teju mērāms desmitgadē, slimnīcu kori atkal pulcēsies vienkopus koncertā "Dziedāt visai pasaulei", kas solās būt gan muzikāls, gan arī emocionāls notikums. Šī gada 22. martā, plkst. 19.00, koncertzālē Ave Sol, Citadeles ielā 7, Rīgā slimnīcu kori atkal sanāks kopā, lai ar dziesmu spēku izceltu savu vienotību un aizrautību, kopīgi radot muzikālu svētku atmosfēru.

 

Sadraudzības koncertā piedalīsies kori no četrām medicīnas iestādēm. Pasākuma iniciators ir 2023. gada rudenī dibinātais Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas jauktais koris "SkanTOS", aicinot līdzdarboties jau pieredzējušos kolektīvus: Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas sieviešu kori "Stradiņi", Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas jaukto kori "Stella Vitalis", Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas jaukto kori "Charismata".

 

Koncerta programmā tiks iekļautas dziesmas, kas atspoguļo katra kora unikālo skanējumu, ar mērķi ne vien sniegt klausītājiem muzikālu pieredzi, bet arī izcelt mūzikas pozitīvo ietekmi uz cilvēka labsajūtu. "Dziedāt visai pasaulei" ir vēstījums par to, ka, neraugoties uz ikdienas grūtībām un izaicinājumiem, dziesma spēj mūs vienot un iedvesmot labākai rītdienai.

 

"Šis koncerts ir mūsu iespēja ne tikai parādīt mūsu muzikālo talantu un sasniegumus, bet arī veidot stiprākas saites ar mūsu kolēģiem no citām slimnīcām. Mēs esam pārliecināti, ka kopīga dziedāšana un mūzikas radītā vienotības sajūta palīdz mums visiem atgādināt par to, kā mēs varam strādāt kopā, lai radītu drošāku un veselīgāku nākotni. Koncerts “Dziedāt visai pasaulei” simbolizē mūsu kopīgo mīlestību pret mūziku un mūsu apņemšanos būt par gaismu tiem, kas mums ir apkārt." komentē SkanTOS mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols.

 

Ieeja koncertā "Dziedāt visai pasaulei" ir bez maksas. Vēlamies, lai šis pasākums būtu pieejams ikvienam, kurš vēlas piedzīvot muzikālu vienotību un dalīties pozitīvā enerģijā. Uz tikšanos koncertzālē Ave Sol jau 22. martā!

 

Doties soli atpakaļ