Aktuāli

Valsts prezidenta vizīte slimnīcā

Vakar, 11.martā Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā (TOS) viesojās Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, demonstrējot valsts augstākā līmeņa atbalstu un atzinību TOS medicīnas personāla darbam un pacientu aprūpei. Prezidenta vizītes laikā norisinājās diskusijas ar slimnīcas vadību, kā arī ekskursija pa slimnīcas telpām.

 

Prezidentam Edgaram Rinkēvičam ierodoties TOS, viņu sagaidīja un uzņēma TOS administrācija. Vizīte tika uzsākta ar sarunu ar slimnīcas vadošo personālu, kas sniedza iespēju apspriest slimnīcas nozīmīgumu, sasniegumus un turpmākos attīstības mērķus. Diskusijas laikā TOS administrācija norādīja, ka, lai nodrošinātu slimnīcas spēju turpināt attīstību, paplašināt kapacitāti un uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti nākotnē, ir būtiski iegūt papildus investīcijas no Veselības ministrijas. Diskusijā prezidents tika informēts arī par slimnīcas gaidāmo lomu kā metodiskās vadības centram valstī, kas definēs prioritārās darbības virzienus traumatoloģijas un ortopēdijas jomā.

 

Vizītes laikā prezidents veica slimnīcas struktūrvienību apmeklējumu, tostarp Traumpunkta-uzņemšanas nodaļas, Mugurkaula un locītavu ķirurģijas centra, Centralizētās sterilizācijas un sterilo materiālu apgādes nodaļas, kā arī Ambulatorās nodaļas apmeklējumu, kur prezidents varēja iepazīties ar TOS augstā līmeņa pacientu aprūpes standartiem un medicīnas personāla profesionalitāti. Valsts prezidents īpašu uzmanību pievērsa Centralizētās sterilizācijas un sterilo materiālu apgādes nodaļai, kur tika demonstrēti ne tikai augstākie higiēnas un drošības standarti, taču arī iespaidīga instrumentu un implantu kolekcija, kas ir unikāla ne vien Latvijā, bet arī plašākā mērogā, kā arī Ortopēdijas katedrai, kur bija iespējams vērot ceļgala endoprotezēšanas operāciju.

 

Prezidenta vizīte slimnīcā noslēdzās, atstājot aiz sevis pozitīvu iespaidu un stiprinot mūsu apņemšanos turpināt sniegt augstas kvalitātes medicīnisko aprūpi pacientiem. Vizīte ir būtisks atzinības žests, kas apliecina TOS nozīmīgo lomu sabiedrības veselības veicināšanā un uzlabošanā.

 

Mēs esam pateicīgi par šo godu un atzinību, ko mūsu slimnīca ir guvusi, un turpināsim strādāt ar neizmērojamu atdevi, lai nodrošinātu, ka mūsu pacienti saņem vislabāko iespējamo aprūpi.

 

Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

 

Doties soli atpakaļ