Aktuāli

Inovāciju diena

2023. gada 31. maijā mūsu slimnīcā norisinājās Johnson& Johnson Inovāciju diena!

 

Visas dienas garumā ārstiem bija iespēja iepazīties ar uzlabotās funkcionalitātes ceļa locītavas endoprotēzes sistēmu un  minimāli invazīvo mugurkaula fiksācijas sistēmu, kā arī ar  cervikālās un  lumbalās mugurkaula daļas stabilizācijas sistēmām. Dalībnieki varēja veikt virtuālās realitātes treniņus ķirurģiskās tehnikas un instrumentu apgūšanā.  Notika arī praktiskās apmācības uz mākslīgo kaulu modeļiem, kā arī varēja iepazīties ar instrumentiem un to dažādām variācijām komplicētu primāru un revīzijas pacientu ārstēšanā.

 

Inovāciju dienas apmācības bija paredzētas ārstiem traumatologiem-ortopēdiem, ārstiem-rezidentiem, traumatoloģijas- ortopēdijas profila māsām un šo pasākumu atbalstīja Latvijas Traumatologu ortopēdu asociācija un Latvijas gūžas un ceļa locītavas endoprotezēšanas asociācija. Pasākumu kopumā apmeklēja vairāk kā 100 dalībnieki, tai skaitā pārstāvji no Nacionālā veselības dienesta. Pēc firmas pārstāvju teiktā, šis bija visplašāk apmeklēts pasākums, kas no organizatoru puses ir pieredzēts.

 

Pateicamies šīs dienas organizētājiem Johnson & Johnson, kā arī mūsu slimnīcas ārstiem, traumatologiem ortopēdiem, kas vadīja praktiskās apmācības: asoc. prof. Pēterim Studeram, dr. Matīsam Zolmanim, dr. Kalvim Briukam, dr. Aleksejam Repņikovam un visiem interesentiem, kas izmantoja izdevību iegūt jaunas vērtīgas zināšanas.

 

Doties soli atpakaļ