Aktuāli

Renovēts operāciju bloks

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā tika atklāts renovētais operāciju bloks!

 

10.februārī Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā viesojās veselības ministre Līga Meņģelsone un piedalījās jaunu telpu atklāšanā renovētajā operāciju blokā.   Renovētajās telpās ir izveidota moderna operāciju zāle un palīgtelpas, kas palīdzēs turpmākajā slimnīcas darbā efektīvāk plānot operācijas un samazināt pacientu gaidīšanas laiku uz operācijām un līdz ar to uzturēšanās laiku slimnīcā.

 

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā tik nepieciešamie renovācijas darbi operācijas blokā tika pabeigti šī gada februārī.  Šobrīd, jau esošajām operāciju zālēm , pievienota jauna, moderna operāciju zāle ar mūsdienīgu tehnoloģisko aprīkojumu, kā arī multifunkcionāla telpa (pacientu iemidzināšanai un atmodināšanai), kas līdz šim operāciju blokā nebija.  Multifunkcionālā telpa atvieglos operāciju zāļu noslodzi, dodot iespēju ātrāk atbrīvot telpu un sākt nākamo operāciju, kamēr pacienti tiek sagatavoti operācijai, vai atmostas pēc narkozes. Tāpat operāciju blokā ir izveidota jauna sterilo materiālu novietne.

 

“Mums līdz šim bijis liels operācijas zāļu trūkums, esošās zāles strādāja ar lielu noslodzi, jo pacientu skaits nemitīgi pieaug. Šis pieaugums nav saistīts tikai ar sezonalitāti, piemēram, slideno laiku, bet  tendence pieaugošam pacientu skaitam saglabājās visu laiku. Jaunā zāle un tās palīgtelpas atvieglos darbu, palīdzēs samazināt gaidīšanas laiku uz operācijām, tādā veidā arī samazinot pacientu uzturēšanās laiku slimnīcā” , norāda Uģis Zariņš, galvenais ārsts.  

 

Tikšanās laikā slimnīcas vadība iepazīstināja ministri ar slimnīcas darbu un tālākiem attīstības mērķiem un plāniem. 

 

Doties soli atpakaļ