Aktuāli

Ērikas Kumerovas gleznas

Pašlaik mūsu slimnīcas Ambulatorā nodaļā iespēja apskatīt Ērikas Kumerovas gleznas!

 

Dzimusi 1973. gadā, Rīgā. Beigusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolu, Pabeigusi Latvijas Mākslas akadēmiju, Studējusi mākslu Humboldt State University.

 

Savā radošajā darbībā Ērika ir piedalījusies 60 grupu izstādēs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Gruzijā, ASV un sarīkojusi 22 personālizstādes. Māksliniece ir darbojusies arī interjera, tekstila dizaina un keramikas jomā, taču kopš 2010.g. māksliniece ir pilnībā nodevusies tikai glezniecībai.

 

Māksliniece savā radošajā darbībā pievērsusies gan neskaitāmām dabas studijām, gan abstraktajai glezniecībai. Gleznotāja ir aktīva plenēru dalībniece.

 

Ērikas Kumerovas gleznas atrodas Jūrmalas pilsētas muzeja kolekcijā, Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeja kolekcijā, muzeja “Sēlija” kolekcijā kā arī privātkolekcijās Latvijā, Somijā, Krievijā, Ukrainā, Norvēģijā, Anglijā, ASV un citviet.

 

Ērika ir Jūrmalas Mākslinieku biedrības biedre un Latvijas Mākslinieku savienības biedre. 1996. gadā Gleznotāja saņēma apbalvojumu: Humboldta Universitātes Kalifornijā stipendiju studijām gada garumā. 2021. gadā Ērika tika nominēta Jāzepa Pīgožņa balvai Latvijas ainavu glezniecībā.

Ja jums ir interese par kādu no izstādītajām gleznām, sazinieties ar mākslinieci, gleznas iespējams iegādāties.

 

Doties soli atpakaļ