Aktuāli

Anitas Nikuļcevas darbu izstāde

Arvien priecājamies par iespēju izstādīt māklsinieku darbus mūsu Slimnīcas Ambulatorās nodaļas telpās. Šoreiz - Anitas Nikuļcevas darbu izstāde!

 

Anita Nikuļceva - māksliniece grafiķe:

"Savos darbos ar minimāliem izteiksmes līdzekļiem, galvenokārt caur krāsu un formu, cenšos parādīt dažādos sapratnes līmeņus par lietām, procesiem un parādībām.

 

Tieksme pēc harmonijas ar dabu, saiknes ar Visumu un garīgumu - tas ir pamats un iedvesmas avots, kas dod iespēju atainot mirkļa sajūtas un ikdienišķas norises, norādot uz parādību, procesu un notikumu būtību."

 

Māksliniece beigusi Daugavpils universitāti, kur ieguvusi bakalaura grādu mākslā un datordizainera kvalifikāciju, kā arī profesionālo maģistra grādu mākslā, savukārt Rīgas dizaina un arhitektūras koledžā ieguvusi interjera dizainera kvalifikāciju.

 

Anita Nikuļceva regulāri piedalās izstādēs Rīgā, Daugavpilī un citviet Latvijā, kā arī ārpus Latvijas. Anita ir arī grafikas kameras biedre un Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas biedre. Profesionāli darbojās pie interjera dizaina projektiem dzīvokļos un privātmājās, kā arī datordizaina jomā: korporatīvā stila izveide, plakāti, reklāmas, mājaslapu dizains, vizītkartes, ielūgumi u.c.

 

Doties soli atpakaļ