Struktūrvienības

Diagnostiskās radioloģijas nodaļa


Moderna un funkcionāla Diagnostiskās radioloģijas nodaļa Slimnīcā tika izveidota un atvērta 2002. gadā, kopā ar CT (datortomogrāfijas) aparāta iegādi un uzstādīšanu. Līdz tam Diagnostiskās radioloģijas nodaļa sastāvēja no vairākiem rentgena kabinetiem, kuri atradās dažādās struktūrvienībās.

 

Traumatoloģijā un ortopēdijā, pēc ārsta pirmreizējas apskates, kā arī citās medicīnas nozarēs, pacients ārstniecības procesu uzsāk tieši Diagnostiskās radioloģijas nodaļā. Lai precīzi diagnosticētu saslimšanu un, būtiskākais, izvēlētos atbilstošāko ārstēšanas taktiku, ir nepieciešama kvalitatīva radioloģiskā diagnostika.

 

Rentgenoloģiskā diagnostika tiek veikta gan ambulatoriem, gan stacionāra pacientiem, izmantojot modernas CT, RTG (rentgenogrāfijas) un US (ultrasonogrāfijas) iekārtas. Sadarbībā ar „Veselības centrs 4” Slimnīcā tiek veikti arī MR (magnētiskās rezonanses) izmeklējumi. 

 

Lai nodrošinātu nepārtraukti augstu diagnostisko izmeklējumu profesionālo kvalitāti, katrs ārsts radiologs (diagnosts) veic rentgenizmeklējumus, ultraskaņas un datortomogrāfijas izmeklējumus pēc rotācijas principa, tādējādi nodrošinot plašu diagnostisko izmeklējumu spektru un profesionālo zināšanu apjomu, kā arī patoloģijas  pilnvērtīgu izpratni.

Šobrīd nodaļā strādā – 3 sertificēti radiologi (diagnosti), 13 radiologa asistenti, kā arī reģistratori.

 

Rentgena un datortomogrāfijas izmeklējumi tiek veikti gan ar ģimenes ārsta, gan speciālista nosūtījumiem, iepriekš pierakstoties Diagnostiskās radioloģijas nodaļas reģistratūrā.

 

Ultrasonogrāfijas un ehokardiogrāfijas pakalpojumi ambulatoriem pacientiem tiek sniegti  par maksu.

 

Diagnostiskās radioloģijas nodaļas reģistratūras darba laiks: darba dienās 09:00-17:00

 

Traumpunkta rentgena kabineta darba laiks: 00:00-24:00 (tikai akūtu traumu gadījumos)

 

Diagnostiskās radioloģijas nodaļas reģistratūras tālr.: 67 399 203

Pieteikšanās uz ultrasonogrāfijas un ehokardiogrāfijas izmeklējumiem pa tālr.: 67 399 203 vai 67 399 421

Pieteikšanās magnētiskai rezonansei pa tālr. 67 399 448 vai 67 399 203

 

  • Maksas pakalpojumu cenrādis - Radioloģijas izmeklējumu cenrādis:

http://www.tos.lv/upload/cenradis1/2_pielikums.pdf

 

Diagnostiskās radioloģijas nodaļa atrodas: Duntes ielā 18

Doties soli atpakaļ