Aktuāli

Ultrasonogrāfijas un ehokardiogrāfijas pakalpojumi

Vēlamies Jūs informēt, ka Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas Ambulatorā nodaļā pacientiem ir pieejama dažādu veidu ultrasonogrāfija - vēdera orgānu, vairogdziedzera un muskuloskeletālā ultrasonogrāfija. Izmeklējumus veic sertificēti ārsti radiologi (diagnosti) ar pieredzi gan ambulatorajā, gan stacionārajā darbā. Izmeklējumi tiek veikti ar jaunākās paaudzes “Philips” ultrasonogrāfijas iekārtu!

 

Tāpat pacientiem tiek piedāvāti arī ehokardiogrāfijas pakalpojumi, ko veic sertificēts kardiologs Linda Glāzere. Ehokardiogrāfija ir izmeklējums, kas sniedz informāciju par sirds funkcionālo stāvokli, šis izmeklējums īpaši rekomendējams pacientiem pirms liela apjoma operācijām.

 

Lai pacienta izmeklēšana noritētu pilnvērtīgi, uz izmeklējumu līdzi nepieciešams ņemt ar saslimšanu saistīto medicīnisko dokumentāciju, t.i. iepriekš veikto izmeklējumu ierakstus, attēlus, rezultātu aprakstus un tml.

 

Pirms vēdera dobuma ultrasonogrāfijas pacients nedrīkst ēst 4 stundas, kā arī uz izmeklējumu ir jāierodas ar pilnu urīnpūsli. Cita veida ultrasonogrāfiskai izmeklēšanai un ehokardiogrāfijas veikšanai nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās.

 

Minētie pakalpojumi pacientiem tiek sniegti par maksu (skat. Ambulatoro konsultāciju un manipulāciju cenrādi):

http://www.tos.lv/lv/cenradis

 

 

Izmeklējumi notiek pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz Ambulatorās nodaļas reģistratūru pa tālr. 67 399 421

 

Doties soli atpakaļ