Darbības pamatvirzieni

Ambulatorā aprūpe un konsultācijas

Brīdī, kad cilvēkam rodas sūdzības par veselības stāvokļa pasliktināšanos, ir svarīgi izvērtēt, kāda veida medicīniskā palīdzība būs nepieciešama – neatliekama vai plānveida ambulatora.

 

Plānveida ambulatoro medicīnisko palīdzību piedāvājam veikt mūsu Slimnīcas Ambulatorajā nodaļā, kur Slimnīcā strādājošiem ārstiem ir paredzēti ambulatoro pacientu pieņemšanas laiki.

 

Ambulatorajā nodaļā pieņem dažādu profilu ārsti traumatologi, ortopēdi, kā arī anesteziologi, internists, kardiologs, neirologs un rehabilitologi. Tādējādi piesakoties uz konsultāciju, ir būtiski pacientu reģistratoram izstāstīt aktuālo veselības problēmu, lai veiksmīgi tiktu piemeklēts atbilstošs speciālists. Ambulatorajā nodaļā ir pieejamas Nacionālā veselības dienesta apmaksātas ārstu konsultācijas, taču lai nodrošinātu vairāk speciālistu konsultāciju, papildus piedāvājam arī maksas konsultācijas. Atgādinām, ka slimnīca ir noslēgusi līgumus ar apdrošināšanas uzņēmumiem par pacientu iemaksas apmaksu un maksas pakalpojumu segšanu.

 

Pacientiem pēc akūtām traumām, kuri saņēmuši pirmo neatliekamo palīdzību, plānveida ambulatorā konsultācija tiek nodrošināta 10 dienu laikā.

 

Jebkurai plānveida konsultācijai pie speciālista jāpiesakās savlaicīgi t.i. nākamajā dienā pēc Traumpunkta apmeklējuma vai nākamajā dienā pēc izrakstīšanās no stacionāra.

 

Dodoties uz plānveida ambulatoro konsultāciju, jāņem līdzi:

  • ģimenes ārsta nosūtījums vai izraksts no stacionāra

  • iepriekš veiktie izmeklējumi (RTG, MR, CT u.c.)

  • dati par iepriekš veiktajām konsultācijām un ārstēšanos.

 

Ambulatorajā nodaļā darbojas 2 procedūru kabineti, kuros veic ārstu nozīmētās manipulācijas (pārsiešanas, injekcijas u.c.). Arī attiecīgo manipulāciju veikšanai nepieciešams iepriekšējs pieraksts.

 

Tālrunis, pa kuru Jūs varat pieteikties uz ambulatorajām konsultācijām vai ārsta nozīmētajām manipulācijām – 67 399 421

 

  • Informāciju par Ambulatorās nodaļas darbību skatīt šeit:

http://www.tos.lv/lv/strukturvienibas/7/7-ambulatora-nodala

 

Doties soli atpakaļ