Aktuāli

Slimnīcā atzīmēs Pacientu pieredzes nedēļu

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca no 29. aprīļa līdz 3. maijam atzīmēs starptautisko Pacientu pieredzes nedēļu, iedvesmojoties no Berila Institūta iniciatīvas, kas norisinās visā pasaulē. Pacientu pieredzes nedēļas laikā pastiprināti tiek uzsvērta pacientu drošības un līdzdalības nozīme veselības aprūpē. Šis notikums ir veltīts tam, lai uzlabotu sadarbību starp pacientiem un veselības aprūpes speciālistiem, un īstenot uz cilvēku orientētu veselības aprūpi.

 

Pēdējo gadu laikā pacientu ziņotā pieredze ir kļuvusi par kritisku elementu medicīnas aprūpes kvalitātes un drošības uzraudzībā. "Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka katrs pacients, kas vēršas Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, jūtas atbalstīts un drošs par savu ārstēšanos un aprūpi," komentē TOS galvenā māsa Dita Raiska. "Pacientu pieredzes nedēļa ir lielisks veids, kā atgādināt par šīs idejas nozīmīgumu."

 

Statistika norāda, ka TOS pacientu atsauksmes ir visai augstas - 75,5% pacientu norāda, ka jutuši atbalstu no personāla ārstēšanās un aprūpes laikā, un 83,7% pacientu norāda, ka saskarsme ar personālu ir bijusi pozitīva. Tāpat 75,4% pacientu ir atzinuši, ka viņi ir bijuši labi informēti par tālāko ārstēšanās un aprūpes procesu pēc stacionēšanās.

 

"Pacientu pieredze ir svarīgs rādītājs, kas palīdz mums uzlabot mūsu darbību un sniegt augstākā līmeņa aprūpi. Mēs turpināsim strādāt pie tā, lai katrs mūsu pacients jūtas droši, tiek uzklausīts un saņem visaugstākā līmeņa aprūpi," turpina TOS galvenā māsa.

 

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca aicina visus pacientus aktīvi piedalīties savas ārstēšanas procesā un nekautrēties ziņot par jebkādām bažām vai jautājumiem, kas var rasties, kā arī sniegt atgriezenisko saiti pēc ārstēšanās stacionārā, lai TOS var turpināt uzlabot pacientu pieredzes rādītājus.

 

Doties soli atpakaļ